Цей пуловер з тіньовим візерунком виглядає дуже цікаво, а його детальний опис було опубліковано у літньому номері журналу «Сабріна».Такий пуловер, злегка в стилі оверсайз, підкреслить вашу індивідуальність, виріз човником вигідно виділить лінію шиї та плечей. Редакція журналу публікує два описи такого пуловеру, і ще на додаток деякі схеми для схожої кофтинки з листям монстери.
Модне В’язання в Телеграм
Як в’яжеться пуловер з тіньовим візерунком: опис, фото та схеми
Розміри: 38-40 (42) 44-46
Вам знадобиться: 500 грам – біла пряжа Cashsilk (поліамід – 40%, віскози – 30%, шовку – 15%, кашемір – 15%, 70 м/50 грам), звичайні спиці №8
Щільність в’язання: 13 петель на 18,5 рядів = 10 см на 10 см
Візерунок для пуловера з пальмою (36 петель – ширина): в’яжемо за прикладеною схемою. У схемі вказані як лицьові, так і виворітні ряди.
Необхідно в’язати 18 разів 1-й та 2-й ряд і 1 раз з 3-го по 44-й ряд = всього 78 рядів.
Спинка:
Необхідно набрати 68 петель і зв’язати для планки 2 см хустковою в’язкою. Далі в’язати лише лицьовою в’язкою.
Через 28 см від планки набрати додатково для рукавів з обох боків 1 петлю і в кожному 2-му ряду 1 х 1, 2 х 2, 2 х 3, 2 х 5 та 1 х 17 петель.
На висоті 52 см від планки закрити всі петлі одночасно, при цьому середні 42 петлі формують виріз горловини, зовнішні 52 з кожного боку – плечі та рукави.
Перед:
В’язати аналогічно, але із візерунком пальми.
Для цього після планки необхідно спочатку в’язати всі петлі лицьовою гладдю і через 7 см від планки продовжуємо в’язання в наступному порядку: кромкова петля, 15 лицьових петель, 36 петель візерунка, 15 лицьових петель, кромкова петля. На висоті 49.5 см від планки знову в’язати усі петлі лицьовими.
Складання:
Спочатку виконати плечові шви, а верхні шви рукавів з лиця так, щоб було видно закриті петлі. З’єднати бічні шви та нижні шви рукавів.
Схема візерунка та викрійка
Опис моделі з журналу
Пряжу, вказану в журналі (це блакитна пряжа Cashsilk, що складається з 40% поліаміду, 15% шовку, 30% віскози та 15% кашеміру, 70 м – 50 г), якщо не знайдете у продажу, можна замінити, наприклад, на товсту пряжу з мерсеризованої бавовни. Спиці потрібні №8 .
Якщо ж у вас трохи «кульгає» рівність петель при в’язанні лицьовою гладдю, ви можете поміняти звичайні лицьові та виворітні петлі на «бабусині» , тоді полотно буде рівніше і красивіше.
Як ви бачите, пуловер гарний в любому кольорі. Сподіваюся, він припав і вам до смаку!
Якщо ви любите такі структурні або тіньові узори, редактори журналу підготували вам схеми ще для одної літньої моделі з листком монстери.
Будем вам дуже вдячні, якщо ви залишите свої коментарі тут!
В’яжіть з любов’ю 🌸