Жіноча літня кофточка “Чайка” в’язана спицями

Дуже гарна в'язана спицями кофточка "Чайка", і в ній зовсім не жарко. Адже літо, це чудовий сезон, коли можна зняти з себе набридлі куртки та пальта та почати експериментувати з вбраннями, підбираючи різноманітні елементи одягу. І такі літні кофточки, в'язані спицями, прикрасять будь-яку жінку, допоможуть підкреслити всі переваги фігури та приховати деякі недоліки.

Бавовняна нитка не має еластичності, тому, використовуючи її, рекомендується попередньо зв’язати зразок, а в процесі роботи чітко дотримуватися схеми й робити примірки. Погляньте, яку гарну кофточку “Чайка” виготовила наша читачка й автор багатьох моделей Вероніка Кілієвич, veronika_love_knitt. За її описом, ви теж зможете й собі зв’язати таку легку та чудову модель.

Як зв’язати кофточка “Чайка”

Розмір S-M

Матеріали

Пряжа:  шнурочок від Lanficio dell’Olivio art. Dacota (Італія), 380м/100г, склад: 75% бавовна, 15%ПА, 10% льон.

Або будь-який гладкий котон+ПА довжиною 350-380 м.

Для декору: дрібні паєтки на поліамідній основі (Італія), 850м/100г.

Спиці 3 мм, гумки – 2,5 мм.

Щільність в’язання:

У 1 см – 2,06 п.
У 1 см – 3,2 р.

Схема розподілу і додавання петель .


Виріб зв’язаний, починаючи зверху, по колу без швів. Набираємо 91 п +1 п, щоб замкнути коло.

Ставимо маркер початку ряду та в’яжемо по колу 4 р лицьовою гладдю. У 5-му ряду ділимо полотно маркерами відповідно до схеми.

Додаємо по 1 п з протяжки, схрещуючи в напрямку стрілочки на схемі, в кожному 2-му ряду. За бажанням пров’язуємо через кожні 8 р лицьової гладі смужки виворотної гладі з додаванням нитки з паєтками.

ЩЕ КОФТОЧКА: Жіночий джемпер оверсайз Seashell зв’язаний спицями

Коли  висота регланної лінії переду досягне 24 см, а в кожному секторі кількість петель буде згідно схеми, ділимо полотно на перед – 114 п,, рукави по 67 п кожен і спинку – 115 п.

Знімаємо петлі рукавів на нитку. Беремо в роботу лише петлі переду та спинки, на додаткову нитку набираємо по 9 п підрізів,  ставимо маркер початку.

Починаємо зрівнювати висоту полотна переду та спинки:

для цього пров’язуємо лише петлі спинки й підрізи поворотними рядами щоразу захоплюємо по 3 п переду.

Щоб не було дірочки в місцях поворотів робимо накид від себе, а в наступному ряді цей накид пров’язуємо з наступною за ним петлею.

Коли всі петлі переду будуть включені в роботу, в’яжемо по колу до бажаної довжини виробу (у мене це – 16 см) обов’язково приміряємо виріб. В’яжемо 11 р резинкою 1*1 і закриваємо петлі еластичним способом.

Рукави

Знімаємо на спиці  67 п рукава. Розпускаємо дод. нитку на петлях підрізу, беремо в роботу всі дужки петель підрізу, їх буде 10.

Для уникнення дірочок між полотном рукава й підрізу набираємо по 2 п по краю переду та спинки.

Ставимо маркер початку ряду й в’яжемо по колу лицьовою гладдю 9 р, потім 8 р резинкою 1*1 і закриваємо петлі еластичним способом.

Робимо ВТО і носимо із задоволенням! 🌸

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Модне в'язання
Жіноча літня кофточка “Чайка” в’язана спицями
Чоловічий жакардовий светр “Garrick” у морській тематиці