Шапка і рукавички у техніці бріош з косами

Гарні та теплі шапка і рукавички у техніці бріош зв'язані спицями двоколірним візерунком. Ця нова модель жіночої шапки виходить досить об'ємною і теплою. Візерунок з косами, в'язання товстими спицями, чистошерстяна об'ємна пряжа - все це дасть вам змогу отримати в результаті теплий зимовий головний убір та рукавички, виконані своїми руками.

Ви шукали нову модель зимової шапки та рукавички для дорослих? У нашому інтернет журналі “Модне в’язання” є чудовий опис, як в’яжеться шапка і рукавички у техніці бріош .Це буде досить просто, якщо ви скористаєтеся нашим докладним описом. Шапка та рукавички виконані у дві нитки в техніці бріош з використанням двох нейтральних відтінків – виходить майже тривимірний візерунок. Переплетення “кіс” підсилює враження. Переклад зроблений з журналу «Burda Creazion» №1/2020.

Модне В’язання🧶 в Telegram

Як в’яжеться шапка і рукавички у техніці бріош: переклад опису, фото ,відео та схеми

Розмір

Обхват голови: ок. 54 см

ВАМ БУДЕ ПОТРІБНО

Пряжа Novita Natura (100% вовни; 50 г/100 м) – 1 моток молочно-білої (010); 1 моток сірої (045); панчішні спиці №6; спиці для в’язання «кіс».

Візерунки та схеми

Резинка по колу

* 1 лицьова, 1 виворітна. *, повторювати від * до *.

2 -колірний патентний візерунок (при в’язанні по колу)

1-й круг.р. (молочно-біла нитка): * 1 лиц., зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

2-й круг.р. (сіра нитка): * зробити накид і наступну петлю зняти, 1 виворітну зв’язати патентним візерунком (= накид і наступну петлю пров’язати разом виворітною) *, повторювати від * до * до кінця ряду.

3-й круг.р. (молочно-біла нитка): * 1 лиц. патентним візерунком (= накид і наступну петлю пров’язати разом лицьовою), зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

Потім повторювати 2-3-й ряди.

Візерунок із «кіс»

Виконати за схемою.

Позначення:

skp 2 п. разом з нахилом вліво: зняти одну петлю як лицьову, пров’язати наступну петлю лицьовою і накинути зняту петлю на пров’язану

Щільність в’язання

12 п. = 10 см, зв’язано патентним візерунком у 2 кольори (двоколірною в’язкою).

ВИКОНАННЯ РОБОТИ

Двома нитками молочно-білого кольору набрати 72 п. і розподілити їх між 4 панчішними спицями, по 18 п. на кожну.

Виконати 1 круг.р. резинкою.

Потім обірвати одну нитку.

Продовжити в’язання 2-кольоровим патентним візерунком по колу за схемою 1, почавши з 1-го круг.р. молочно-білого кольору:

1-й круг.р. (молочно-біла нитка): * 1 лиц., зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

1-й круг.р. (сіра нитка): * зробити накид і наступну петлю зняти, 1 вил. патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом виворітною) *, повторювати від * до * до кінця ряду.

2-й круг.р. (молочно-біла нитка): * 1 лиц. патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом лицьовою), зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

2-й круг.р. (сіра нитка): * зробити накид і наступну петлю зняти, 1 виворіт патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом виворітною) *, повторювати від * до * до кінця ряду.

Продовжити в’язання таким самим чином і кожен ряд в’язати молочно-білою та сірою ниткою. У 5-му круг. р., зв’язаному сірою ниткою, почати візерунок із «кіс».

В’язати візерунком на 18 п. на кожній із панчішних спиць: 5 п., перевести 4 п. на допоміжну спицю (нитка за роботою) (накид і зняту петлю рахувати за одну петлю), зв’язати 4 п. з лівої панчішної спиці, потім 4 п. з допоміжної спиці, дов’язати ряд до кінця.

Виконати 6-й круг.р. молочно-білою ниткою.

В’язати від 6го круг.р. сірою ниткою до 12го круг.р. молочнобілою ниткою, потім повторити відмічені на схемі ряди ще 4 рази всього повинно вийти 5 «кіс».

В’язати 2-кольоровим патентним візерунком до тих пір, поки довжина шапки не складе 20 см (останній ряд зв’язати сірою ниткою).

Потім у 1-му круг.р. за схемою 2 (біла нитка) почати зменшення.

Ряд із зменшенням.

* Лицьову петлю + накид зняти, як лицьову, 2 п. пров’язати разом лицьовою, протягнути зняту петлю через пров’язану.

Продовжити роботу, поки на панчішних спицях не залишиться 4 п. Лицьову петлю + накид зняти, як лицьову, 1 лицьову, протягнути зняту петлю через пров’язану.

Перезняти петлі на ліві панчішні спиці, протягнути 2-гу п. і зв’язати останню петлю*.

Повторювати від * до * на кожній з панчішних спиць – всього виконати 16 убавок = на спицях залишиться 56 п.

Виконати 3 круг.р. без убавок, поперемінно сірою і молочно-білою ниткою. Ці убавки повторювати в кожному 4-му круг.р. ще 2 рази (у 3-му і 5-му круг.р. молочно-білою ниткою).

5-й круг.р. зв’язати сірою ниткою за схемою = всього 24 п., по 6 п. на кожній з панчішних спиць.

Виконати 1 круг.р. молочно-білою ниткою: лицьову і накид пров’язати разом лицьовою, виворітні в’язати виворітними.

Потім по 2 п. пров’язувати разом лицьовою з нахилом вліво до кінця ряду = на спицях залишиться 12 п.

Нитку обірвати. Протягнути її кінець через петлі, що залишилися, і затягнути. Кінці нитки закріпити.

Збірка

Шапку злегка відпарити.

Ліва рукавиця

Двома нитками кольору А набрати 28 п. і розподілити їх між 4 панчішними спицями, по 7 п. на кожну. З’єднати петлі в коло.

Виконати 1 круг.р. резинкою. Потім обрізати одну нитку.

Продовжити в’язання двоколірним патентним візерунком по колу за схемою, розпочавши з 1-го круг.р. кольору А, потім повторювати фрагмент А-В на панчішних спицях 1 і 2 і фрагмент В-С на панчішних спицях 3 і 4:

1-й круг.р. (колір А): * 1 лиц., зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

1-й круг.р. (колір В): * зробити накид і наступну петлю зняти, 1 виворіт патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом виворітною) *, повторювати від * до * до кінця ряду.

2-й круг.р. (колір А): * 1 лиц. патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом лицьовою), зробити накид і наступну петлю зняти *, повторювати від * до * до кінця ряду.

2-й круг.р. (колір В): * зробити накид і наступну петлю зняти, 1 виворіт патентного візерунка (= накид і наступну петлю пров’язати разом виворітною) *, повторювати від * до * до кінця ряду.

Продовжити в’язання таким самим чином і кожен ряд в’язати кольором А і В.

У 5-му круг.р., зв’язаному пряжею кольору В, почати візерунок із «кіс».

В’язати на панчішних спицях 1 і 2. На спицях 3 і 4 в’язати таким чином: 3 п., перевести 4 п. на допоміжну спицю (нитка за роботою) (зняту петлю + накид вважати за одну петлю), зв’язати 4 п. з лівої панчішної спиці, потім 4 п. з допоміжної спиці, зв’язати 3 п.

Потім виконати 6-й круг.р. кольором А.

В’язати від 6-го р. кольору В до 12-го р. кольору А, а потім повторити відмічені на схемі ряди ще 5 разів – всього виконати 6 «кіс».

Виріз для пальця

Коли ширина манжети становитиме 7 см, у наступному ряду (А) почати прибавки для вирізу для великого пальця.

В’язати до останніх 2 п. на спицях 2, потім зв’язати 1 лиц., накид, 1 лиц., накид, 1 лиц. – всього додано 4 п. = на спицях 5 п.

Виконати 5 круг.р. прямо, поперемінно кольорами А і В.

Потім ці прибавки повторити = на спицях 9 п.

Продовжити роботу, поки довжина не складе 6 см (= 12 рядів кольору А).

Довязати до початку вирізу пальця і перевести 9 п. на окрему нитку.

Набрати 1 п. на ділянці вирізу пальця і в’язати до тих пір, поки довжина рукавиці не буде відповідати довжині вказівного пальця.

Зменшення

Спиця 1: лицьова п. + накид зняти, як лицьову, 2 п. пров’язати разом лицьовою, простягнути зняту петлю через пров’язану, зв’язати петлі, що залишилися, на цих спицях.

Спиця 2: в’язати до останніх 4 п., лицьову п. + накид зняти, як лицьову, 1 лицьову, протягнути зняту петлю через пров’язану. Перевести петлю на ліву панчішну спицю, протягнути через неї 2-у п. і зв’язати останню петлю.

Спиця 3: в’язати так само, як на спицях 1.

Спиця 4: в’язати так само, як на спицях 2.

Виконати 3 ряди прямо, поперемінно А і В кольорами. Ці зменшення повторювати, як зазначено вище = всього 12 п., по 3 на кожній зі спиць.

Виконати 1 ряд кольором А: лицьові петлі і накиди пров’язувати разом лицьовою, а виворітні петлі в’язати виворітними.

Обрізати пряжу, протягнути її кінець через петлі, що залишилися, затягнути і закріпити.

Права рукавиця

В’язати фрагмент B-C на панчішних спицях 1 і 2, а на спицях 3 і 4 повторювати фрагмент A-B.

В’язати дзеркально лівій рукавиці.

ЩЕ ОПИС: 🌸 Жіночий комплект “Морозні візерунки” в’язаний спицями від DROPS

Великий палець

9 п. пальця, а також 3 п. нижньої частини пальця розподілити на 3 панчішні спиці по 4 п. і в’язати 2-кольоровим патентним візерунком по колу.

Дов’язавши до середини нігтя великого пальця (останній ряд в’язати кольором В), почати зменшення.

Виконати 1 ряд кольором А: лицьові петлі і накиди пров’язувати разом лицьовою, а виворітні петлі в’язати виворітними.

Потім пров’язувати skp до кінця ряду = на спицях залишиться 6 п.

Обрізати пряжу, протягнути її кінець через петлі, що залишилися, затягнути і закріпити.

Рукавиці відпарити.

Відео для новачків в’язання  в техніці бріош патентної резинки

Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
Модне в'язання
Шапка і рукавички у техніці бріош з косами
Рожевий жакет реглан із широкими рукавами в’язаний спицями