Светр oversize “Cocomore “об’ємної щільної в’язки, має дуже цікаві рукави. Хоча зв’язаний із товстої пряжі, але комфортний, приємний до тіла.
Модне В’язання в Telegram
Як в’язати светр oversize “Cocomore “: короткий опис, фото та схеми
Розмір єдиний оверсайз 42-50. Ог ок 110
ЩЕ МОДЕЛЬ: 🌸 Светр Whisper of Spring by DROPS design
Оскільки це не журнальна модель, точного опису не буде, але він і не потрібен – тут досить простий H-подібний фасон і широкий спущений рукав.
Рекомендована пряжа – товста напіввовна, бажано гладкого скручування, щоб не розпушувалася. Середній метраж – 100-150 м на 100 гр. Наприклад, чудово підійде Yarnart Merino Bulky: 30% вовна, 70% акрил; 100 гр – 100 м.
Виробник рекомендує брати спиці № 7, я ж скажу вам – виходьте зі своєї щільності в’язання, наприклад, мені достатньо буде навіть спиць № 5, занадто товстими взагалі не можу в’язати.
Основний візерунок для переду (на рукавах ідуть тільки джгути і про них напишу нижче окремо) – не бійтеся великої схеми, тут все стандартно і просто.
Як викрійку можна використовувати ось такий варіант.
А ось із в’язанням рукавів маленька хитрість. В’яжемо рукава поворотними рядами від пройм, але шов при цьому поміщаємо не в зону пахв, а по плечових швах (тобто початок і кінець вгорі, а не внизу) – “зшивати” рукав ми будемо тією самою декоративною шнурівкою.
На початку рукава і наприкінці рукава в’яжемо поодинокі джгути 2х2 (можна і 3х3, залежить від обраної пряжі та її товщини): після першого джгута, який у нас буде йти на початку ряду, додаємо 2 виворітні петлі та ще 2 виворітні додаємо перед другим джгутом наприкінці в’язання рукава. Між виворітними петлями буде лицьова гладь.
Для в’язання манжет можна перейти на кругові спиці. Як візерунок для манжет, низу і горловини можна використовувати англійську резинку, перлову резинку або резинку патронташ.
Далі окремо в’яжемо порожнистий шнур (або його ще називають шнуром i-cord) і вставляємо в наші рукави хрест-навхрест. Порожнистий шнур спицями в’яжеться так само, як класична порожниста резинка – набираємо, приміром, 4 петлі і в’яжемо так:
ЩЕ ОПИС: 🌸 Светр Нічні квіти (Night Blooms) в’язаний спицями
1-й ряд – 1 кромочна, 1 лицьова, 1 петлю знімаємо як виворітну, нитка перед роботою, 1 кромочна
2-й ряд: 1 кром., 1 лицьова, 1 петлю знімаємо як виворітну перед роботою, 1 кром… І так повторюємо ці 2 ряди доти, доки не зв’яжемо шнур потрібної нам довжини.
Якщо вам з якихось причин не подобається варіант вище, можна спробувати ще інший спосіб в’язання, наприклад, як на цьому фото.
Є ще метод – зв’язати шнур гачком! Тут ви вільні вибрати йому будь-яку форму, яка вам більше подобається. Я наводжу парочку варіантів, які сподобалися мені.